Szentmise a Székesegyház felszentelésének évfordulóján

2021. 11. 25. | 2021. 11. 19.

 

 

2021.11.25. - A Székesegyház felszentelésének évfordulóját (a Székesegyház felújítása miatt) a Szent Imre templomban ünnepeljük a 17 órakor kezdődő szentmisével. 

Erre az ünnepségre meghívást kapnak a Prohászka Imaszövetség tagjai is, hogy együtt imádkozzanak a lelkipásztorkodó papságért.

 


 

 Korábbi évek beszámolói:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk