2021.11.25. - A Székesegyház felszentelésének évfordulóját (a Székesegyház felújítása miatt) a Szent Imre templomban ünnepeljük a 17 órakor kezdődő szentmisével.
Erre az ünnepségre meghívást kapnak a Prohászka Imaszövetség tagjai is, hogy együtt imádkozzanak a lelkipásztorkodó papságért.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk