Szent Gellért napi pedagógus konferencia

2022. 09. 23. | 2022. 09. 22.

 

korábbi konferencia képe

 

A pedagógusokat ünneplik Székesfehérváron Szent Gellért napján

2022.09.23. - Szent Gellértnek, a magyarországi katolikus iskolák patrónusának ünnepnapján konferenciát tartanak és elismeréseket adnak át Székesfehérváron az egyházmegye fenntartásában és a területén működő oktatási intézmények pedagógusainak. A székesegyházban püspöki szentmisével kezdődő találkozó a móri iskolások műsorával folytatódik a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. Ugrits Tamás pasztorális helynök, püspöki irodaigazgató tart előadást, amelynek mottója: „Ti adjatok nekik enni.” A Szent Gellért díjakat és a kitüntető címeket Spányi Antal megyés püspök adja át.

 


 

Korábbi évek beszámolói:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk