A pedagógusokat ünneplik Székesfehérváron Szent Gellért napján
2022.09.23. - Szent Gellértnek, a magyarországi katolikus iskolák patrónusának ünnepnapján konferenciát tartanak és elismeréseket adnak át Székesfehérváron az egyházmegye fenntartásában és a területén működő oktatási intézmények pedagógusainak. A székesegyházban püspöki szentmisével kezdődő találkozó a móri iskolások műsorával folytatódik a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban. Ugrits Tamás pasztorális helynök, püspöki irodaigazgató tart előadást, amelynek mottója: „Ti adjatok nekik enni.” A Szent Gellért díjakat és a kitüntető címeket Spányi Antal megyés püspök adja át.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk