Helyszín:
Központi Papnevelő Intézet, díszterem
(1053 Budapest, Papnövelde u. 7.)
valamint az Egyetemi templom
2019.04.06. - A Székesfehérvári Egyházmegye és a Központi Szeminárium szervezésében a Papnevelő Intézet dísztermében 16 óra 30-kor kezdődően konferenciával, valamint az Egyetemi templomban 18 órakor kezdődő szentmisével emlékeznek Prohászka Ottokár püspökre, halálának 92. évfordulóján.
A szentmise után koszorúzás Prohászka Ottokár mellszobránál a szeminárium kertjében.
Plakát letöltése
pdfként:
2019_tavasz.pdf (10.7 MB)
képként:
2019_tavasz.jpg (7.4 MB)
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk