Egyházmegyés papi zarándoklat Bodajkra
2022.08.25. - Évente zarándokolnak a Bodajki Kegyhelyre a székesfehérvári egyházmegye papjai és diakónusai, ahová a hagyomány szerint Szent István király és Imre herceg együtt jártak imádkozni. A 18. alkalommal megrendezett közös zarándoklat célja a papi lelkiség elmélyítése, a papságért, illetve a papi hivatásokért való imádság.
A találkozó 10 órakor kezdődik és délután a 15.30 órakor kezdődő szentségimádással ér véget.
2022papizarandoklat_program.pdf (51 kB)
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk