2021.10.22. - A Székesfehérvári Egyházmegye szervezésében 9 órakor tartanak imádságos megemlékezést az 56-os áldozatokról a Székesegyház emlék-keresztjénél. Spányi Antal megyés püspök meghívására az ünnepség keretében együtt imádkoznak a történelmi egyházak helyi képviselői, a forradalom és szabadságharc áldozataiért. A csendes, imádságos megemlékezésen részt vesznek Székesfehérvár város és Fejér megye közéleti vezetői és közös koszorút helyeznek el az áldozatok emlékére.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk