2021. augusztus 26. - Évente zarándokolnak a bodajki búcsújáróhelyre a székesfehérvári egyházmegye papjai, ahová a hagyomány szerint Szent István király és Imre herceg együtt jártak imádkozni. A 17. alkalommal megrendezett közös lelkigyakorlat célja a papi lelkiség elmélyítése, a papságért, illetve a papi hivatásokért való imádság.
A találkozó 10 órakor kezdődik és délután a 15.30 órakor kezdődő szentségimádással ér véget.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk