2019. augusztus 29. - 10 órától 16 óráig, a bodajki búcsújáróhelyre zarándokolnak a székesfehérvári egyházmegye papjai, ahová a hagyomány szerint Szent István király és Imre herceg együtt jártak imádkozni. A 15. alkalommal megrendezett közös lelkigyakorlat célja a papi lelkiség elmélyítése, a papságért, illetve a papi hivatásokért való imádság.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk