2015. május 1. (péntek) - A 17. Katolikus Karizmatikus Találkozó Mottója: "Légy erős és bátor - éleszd fel magadban Isten kegyelmét!" (Józs 1,6 és 2Tim 1,6)
A program 9 órakor kezdődik közös imával és dicsőítéssel, majd előadások és tanúságtételek következnek, a délután 4 órakor kezdődő püspöki szentmise zárja a napot. A mise főcelebránsa: Spányi Antal megyés püspök.
A program ingyenes, mindenkit szeretettel várunk! (Törökbálint megközelíthető az M1, M7 és M0 autópályákon keresztül, vagy Budapestről a 272-es kék busszal, ami a Móricz Zsigmond körtérről indul, és a végállomásig kell jönni vele.)
Plakát letöltése:
1505katregtal_17_plakat.jpg (5.7 MB)
Sipos Gyula
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk