Veni Sancte

2015. 09. 03. | 2014. 11. 30.

 

iskolazászlókkal a szentmisén

 

Időpont: 16 h 00
Helyszín: Székesegyház

 

Szeptember 3-án, csütörtökön 16 órakor az elmúlt évekhez hasonlóan a katolikus oktatási és nevelési intézmények számára közös Veni Sancte-t tartanak Székesfehérváron a Székesegyházban.

A koncelebrált püspöki szentmisére valamennyi egyházmegyés intézményből várják a püspöki iskolabiztosokat, pedagógusokat, diákokat és szülőket; valamint az egyházmegye területén a szerzetesrendek által fenntartott iskolák képviselőit.

 


 

Korábbi évek beszámolói:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk