Január 1-jén, pénteken 10.30-kor az új év első napján, a Székesegyházban Spányi Antal megyés püspök tart szentmisét Szűz Mária Isten Anyja ünnepén. A szentmise után kezdődik a kétnapos újévi szentségimádás, amelyre a város egyházközségeiből érkeznek hívek, hogy közösen imádkozzanak az új esztendő kegyelmeiért.
Kapcsolódó hír:
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk