Múzeumok éjszakája

2015. 06. 20. | 2015. 06. 03.

 

 

2015. június 20-án, szombaton, a Múzeumok Éjszakája rendezvényhez idén az egyházmegye két kulturális intézménye is csatlakozik.

Az Egyházmegyei Múzeumban délután 5 órakor kezdődnek a programok. A kiállítások szakmai vezetéssel éjfélig látogathatók. Ismét családi- és gyermekfoglalkozásokkal, borkóstolóval és koncertekkel várjuk a vendégeket. A Szent István Művelődési és Hitoktatási Házban 7 órától koncerten vehetnek részt az érdeklődők.

A sajtótájékoztató után részletes információkat olvashat ezen az oldalon.

 Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum

 

 


 

Korábbi évek beszámolói:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk