2015. június 20-án, szombaton, a Múzeumok Éjszakája rendezvényhez idén az egyházmegye két kulturális intézménye is csatlakozik.
Az Egyházmegyei Múzeumban délután 5 órakor kezdődnek a programok. A kiállítások szakmai vezetéssel éjfélig látogathatók. Ismét családi- és gyermekfoglalkozásokkal, borkóstolóval és koncertekkel várjuk a vendégeket. A Szent István Művelődési és Hitoktatási Házban 7 órától koncerten vehetnek részt az érdeklődők.
A sajtótájékoztató után részletes információkat olvashat ezen az oldalon.
Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk