- on-line tartjuk!" />

Városi családi keresztút - on-line tartjuk!

2020. 04. 05. | 2019. 12. 07.

2020. április 5. - Városunk hagyományaihoz híven minden Virágvasárnap délután családi keresztutat jártunk a maroshegyi plébániánál. Az eseményen minden évben részt vett Spányi Antal megyés püspök. Ilyenkor gyermekek jelenítik meg a keresztút egyes állomásait, a szülők mondanak elmélkedést és imát.

Idén a közismert járvány helyzet miatt ez valós térben és időben nem lehetséges. Ezért rendhagyó formában zajlik a találkozás és közös imádság. Szeretettel várunk minden családot, érdeklődőt a Kis Szent Teréz MÉCS közösség szervezésében, az öreghegyi plébánia által biztosított virtuális téren, egy ún. zoom-szobában, melyre az interneten keresztül valós időben, otthonainkból lehet felcsatlakozni.

Kezdési időpont: 15.00
A csatlakozó linket 14.50-kor nyitjuk meg.
Zoom-csatlakozó link: https://us04web.zoom.us/j/186708002

A zoom létszámkorlátja miatt (100 fő) kérjük, hogy családonként csak egy eszközzel csatlakozzanak.

Hívjuk a családokat, hogy vegyenek részt és kérjük, szóljanak egymásnak a közös keresztútjárás lehetőségéről.

Korábbi évek beszámolói: