Időpont: 10 h 00 - 16 h 00
Helyszín: Bodajki kegytemplom
2017. augusztus 24. - Csütörtökön 10.00 órára, a bodajki búcsújáróhelyre zarándokolnak a székesfehérvári egyházmegye papjai, ahová a hagyomány szerint Szent István király és Imre herceg együtt jártak imádkozni. A 13. alkalommal megrendezett közös lelkigyakorlat célja a papi lelkiség elmélyítése, a papságért, illetve a papi hivatásokért való imádság. A találkozó központi témája: A papi élet és a papi szolgálat XXI. századi kérdései.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk