Szeretettel hívunk minden fiatalt az egyházmegyei ifjúsági zarándoklatra, mely 2015. szeptember 25-26-án lesz. Kiemelten hívjuk az év során bérmálkozott fiatalokat is!
Plakát letöltése:
1509plakat_ifizarandokalt.pdf (2.3 MB)
Kedves Fiatalok!
Hagyományosan megrendezésre kerül a 2015-ös Egyházmegyei Ifjúsági zarándoklat, Mór és Bodajk között, melyre szeretettel várunk minden fiatalt 2015. Szeptember 25-26-án.
Érkezés péntek este 16 órától a Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskolába.
Hozzatok magatokkal:
- polifónt
- hálózsákot
- kulacsot
- és persze magatokat!
Jó készülést, mert garantált a lelki fel üdülés!
Szöveg forrása: facebook
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk