2020. január 29. - A NEK felkészülése jegyében Hodász András előadására kerül sor a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban.
Püspök atya 2020-ban is tisztelettel és szeretettel hívja paptestvéreit a hónap utolsó csütörtöki napján 19 órára a Püspökségre kötetlen beszélgetésre, együttlétre és szerény vacsorára.
2020. január 30-án elindul az egyházmegyei karitász felzárkóztatási programja Ráckeve és környékén. Az Egyházmegyei Karitászközpont első lépésként nagy mennyiségű élelmiszercsomagokat oszt szét a rászorulók között.
2020. január 30-án, délelőtt 9 órakor, sor kerül annak az új OPEL ZAFIRA személyautónak az átadására, melyet Spányi Antal püspök atya, a Székesfehérvári Egyházmegye részéről biztosít az idén 10 éves Szent Kristóf Háznak.
2020. február 1-én, Urunk bemutatása és Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe előtti napon, lelki programokra és püspöki misére kerül sor a Szent Imre templomban.
2020.01.27. – Január 21-én, kedden csoportvezetői gyűlésen vettek részt a Székesfehérvári Egyházmegye területén működő plébániai önkéntes karitászcsoportok vezetői.
2020.01.26. - Az Ökumenikus Imahét záróalkalmán, vasárnap este Spányi Antal, megyés püspök „Megtérés - Szívünk és elménk megváltozása” címmel hirdetett igét a Széchenyi úti református templomban.
2020. január 25. - Krisztus-hívők egységéért szervezett imahét segédanyagát máltai keresztények állították össze. Ezen a napon közös dicsőítést tartottak.
2020. január 24. - Krisztus-hívők egységéért szervezett imahét segédanyagát máltai keresztények állították össze. Ezen a napon kerekasztal beszélgetés zajlott a baptista imaházban.