Augusztus 12-én, vasárnap 10 órakor Ercsiben, a Nagyboldogasszony kegytemplom búcsúnapján Spányi Antal megyés püspök tart ünnepi szentmisét. A főpásztor az egyházmegye zarándokhelyére hívja a házasságra készülő jegyeseket, akiket a szentmise keretében külön áldásban is részesít. Az eseményen az egyházmegye papnövendékei is részt vesznek.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk