A 18 éve megkezdett kötetlen papi találkozókat ebben az évben is folytatni szeretnénk. Püspök atya tisztelettel és szeretettel hívja paptestvéreit a hónap utolsó csütörtöki napján 19 órára a Püspöki Székházba kötetlen beszélgetésre, együttlétre és szerény vacsorára.
A találkozók a következő időpontban kezdődnek:
június 27.
szeptember 26.
november 28.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk