2022.05.29. - Hősök vasárnapján, a Don-kanyar emlékkápolna felújítása miatt a szentmisét a Szent Imre templomban tartják 15 órakor. Spányi Antal megyés püspök az első és a második világháborúban elesett katonákért mutat be szentmisét.
Közösen imádkozzunk nemzetünk hőseiért, akik életüket áldozták hazánk szabadságáért és nemzetünk jövőjéért. Leljenek örök nyugodalmat a mennyben!.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk