Hálaadás az első Magyar Szent Család közbenjárását kérve

2015. 11. 13. | frissítve 2015. 10. 02.

 

 

 

November 13-án, pénteken 17 órakor a Székesegyházban püspöki szentmisével kezdődik a Magyar Szent Család tiszteletére rendezett közös ünnepség. Spányi Antal megyés püspök az egyházközségek családjainak képviselői jelenlétében - Szent István, Boldog Gizella és Szent Imre ereklyéi előtt – a magyar Szent Család oltalmába ajánlja a családokat.

A megyés főpásztor negyedik alkalommal hívja meg a plébánosokat és a plébániaközösségekből delegált családokat, hogy képviseljék egyházközségüket, imádkozzanak a szentek ereklyéi előtt. A szentmise után a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban a köszöntő műsorral és előadással várják a családokat.

 


 

Az előző év beszámolója:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk