Időpont: 18 h 00
Helyszín: Székesegyház
2015. december 3. - Ebben a liturgikus évben is folytatjuk a Székváros plébániáinak közös elsőcsütörtöki szentségimádását. Az elmúlt években sokan megtapasztaltuk a közös ima erejét, az együttlét erőt adó örömét. Ezért meghívjuk a székváros egyházközségeit minden hónap első csütörtökére a város egy meghatározott, havonta változó templomába közös szentórára, szentmisére.
A közös imádságot este 6 órakor szentmisével kezdjük. Minden hónapban más-más templomot keresünk fel a város papjaival és híveivel, hogy egymás hitén épülve közösen erősítsük meg Krisztus iránti hűségünket. A szentmisét a Spányi Antal megyés püspök tartja a város papságával, amely után a közös szentóra kezdődik, az új papi hivatásokért és az egész egyházért.
Korábbi év beszámolója:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk