Első csütörtöki Eucharisztia ünnep (Almássy-telep)

2018. 09. 06. | 2017. 12. 12.

 

 

 

2018. szeptember 6-án, csütörtökön, 18 órakor az Almássy-telepi templomban lesz a város egyházközségeinek közös elsőcsütörtöki eucharisztia ünnepe. A szentmisét a Spányi Antal megyés püspök tartja a város papságával, amely után a közös szentóra kezdődik, az új papi hivatásokért, az egész egyházért, és az Eucharisztikus Kongresszusért.

 


 

Korábbi évek beszámolói:

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk