Első csütörtöki Eucharisztia ünnep (Szárazrét)

2015. 08. 06. | | 2014. 11. 30.

 

 

 

Időpont: 18 h 00
Helyszín: Szárazréti templom

Meghívjuk a székváros egyházközségeit minden hónap első csütörtökére a város egy meghatározott, havonta változó templomába közös szentórára, szentmisére.

A közös imádságot este 6 órakor szentmisével kezdjük. Minden hónapban más-más templomot keresünk fel a város papjaival és híveivel, hogy egymás hitén épülve közösen erősítsük meg Krisztus iránti hűségünket. A szentmisét a Spányi Antal megyés püspök tartja a város papságával, amely után a közös szentóra kezdődik, az új papi hivatásokért és az egész egyházért.

 


 

Korábbi évek beszámolói:

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk