Első csütörtöki Eucharisztia ünnep (Felsőváros)

2015. 06. 04. | 2014. 11. 30.

 

 

 

2015. június 4-én, csütörtökön 18 órakor a Felsővárosi templomban a város egyházközségeinek közös elsőcsütörtöki Eucharisztia ünnepe lesz. A szentmisét Spányi Antal megyés püspök tartja a város papságával, amely után a közös szentóra kezdődik.


A főpásztor vezetésével a hívek együtt imádkoznak az egyházért, az egyházmegyéért, új papi hivatásokért.

 



Korábbi évek beszámolói:


© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk