Elballag az első végzős osztály a Szent Imre Gimnáziumból

2026. 05. 02. | 2026. 04. 29.

 

 

 

Elballag az első végzős osztály a Szent Imre Gimnáziumból

2026.05.02. – Elballag a Szent Imre Gimnázium és Általános Iskola és Óvoda első középiskolai végzős osztálya. Az ünnepség 10:00 órakor Szent István király Székesegyházban kezdődik, a szentmisét Ugrits Tamás iskolabiztos mutatja be. A ballagás Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvodában folytatódik.

 


< 2026. június >
H K Sz Cs P Sz V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

 

 

 


 

 



 


 

 


  


 



 

 

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk