2016. december 24-én, szombaton a karácsonyi éjféli ünnepi szentmisét a Székesegyházban folyó munkálatok miatt, a városi televízió felvételének elkészítéséhez, a szokásostól eltérő helyszínen, a Prohászka emléktemplomban celebrálja Spányi Antal megyés püspök. A szentmisét a televízió december 25-én, karácsony napján reggel 8 órakor közvetíti.
Korábbi év beszámolója:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk