Időpont: 10 h 00 - 16 h 00
Helyszín: Bodajki kegytemplom
A bodajki búcsújáróhelyre 11. alkalommal zarándokolnak az egyházmegye papjai, ahová a hagyomány szerint István király és fia, Imre herceg együtt jártak imádkozni. A közös lelkigyakorlat célja a papi lelkiség elmélyítése, a papságért, illetve papi hivatásokért való imádság.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk