2016. április 16-án rendezik meg az egyházmegyei ministráns találkozót Székesfehérváron.
Szeretettel hívjuk az egyházmegye ministránsait Székesfehérvárra 2016. április 16-án (szombat) közös találkozóra. A találkozó 9 órakor kezdődik a Prohászka emléktemplomban, ahol 10 órakor püspöki szentmisét tartunk. A közös együttlét (vetélkedő, ebéd, játék, előadás stb.) 16 óráig fog tartani.
Jelentkezni az ifjiroda@gmail.com e-mail címen, érdeklődni a 0630-791-2326
Bővebben ezen az oldalon tájékozódhattok: www.szfvar.katolikus.hu/ministrans
Egyházmegyei Ifjúsági Iroda
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk