Egyházmegyei ministránstalálkozó

2016. 04. 16. | 2015. 11. 30.

 

 2016. április 16-án rendezik meg az egyházmegyei ministráns találkozót Székesfehérváron.

Szeretettel hívjuk az egyházmegye ministránsait Székesfehérvárra 2016. április 16-án (szombat) közös találkozóra. A találkozó 9 órakor kezdődik a Prohászka emléktemplomban, ahol 10 órakor püspöki szentmisét tartunk. A közös együttlét (vetélkedő, ebéd, játék, előadás stb.) 16 óráig fog tartani.

Jelentkezni az ifjiroda@gmail.com e-mail címen, érdeklődni a 0630-791-2326 

Bővebben ezen az oldalon tájékozódhattok: www.szfvar.katolikus.hu/ministrans

Egyházmegyei Ifjúsági Iroda

 


 

Korábbi évek beszámolói:

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk