A Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Veni Sancte-ja Székesfehérváron

2025. 08. 29. | 2025. 08. 08.

  

 

A Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Veni Sancte-ja Székesfehérváron

2025.08.29. - A Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Veni Sancte ünnepét Spányi Antal megyés püspök tartja a Prohászka Emléktemplomban.

A 2025/26-os iskolai év különlegessége lesz, hogy az első érettségiző gimnáziumi osztály ebben a tanévben zárja tanulmányait. 

 


 

 Korábbi évek beszámolói:

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk