A Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Veni Sancte-ja Székesfehérváron
2025.08.29. - A Szent Imre Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Veni Sancte ünnepét Spányi Antal megyés püspök tartja a Prohászka Emléktemplomban.
A 2025/26-os iskolai év különlegessége lesz, hogy az első érettségiző gimnáziumi osztály ebben a tanévben zárja tanulmányait.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk