Virányi György gyémántmiséje

2016. 09. 18. | 2016. 09. 12.


2016.09.18. - Budapesten, a Rózsák terei Istenszülő Oltalma Görög Katolikus templomban a 10 órai liturgiában tartja Virányi György gyémántmiséjét, azaz pappá szentelésének a 60. évfordulóját. A hálaadó liturgián részt vesz Spányi Antal püspök.

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk