Virágvasárnap Csepelen
2016. március 20. - Szombaton délután volt a csepeli egyházközségek közös keresztútja a tavaly felállított és felszentelt Tamariska dombon álló keresztút állomásainál, Kertész Péter és Kispál György plébános atyák vezetésével. A keresztúti elmélkedéseket az egyházközségek hívei olvasták fel.
Képek: csepel egyházközségek
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk