VI. Szent Ágota Nap Sárszentágotán

2018. 05. 12. | 2018. 05. 08.

 

 

 

2018.05.12. - Sárszentágota Község Önkormányzata, a Magyar Rákellenes Liga Sárszentágotai Alapszervezete és a Szent Ágota Római Katolikus Plébánia közös szervezésében kerül megrendezésre a VI. Szent Ágota Nap. A találkozón szentmisét tart Spányi Antal megyés püspök a daganatos betegségben szenvedőkért.

Program:
13.30 Motoros felvonulás az emlőbetegekért
14.00 Megnyitó
Köszöntőt mond: Sebestyén Zoltán polgármester, Siák Gáborné, a Magyar Rákellenes Liga
Sárszentágotai Alapszervezetének elnöke
14.10 Szentmise
15.00 Katonák és polgárok - milyen volt az élet a Duna mentén Szent Ágota korában
Előadó: Magyar-Hárshegyi Piroska régész (Budapesti Történeti Múzeum)

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk