2017.05.14. - A nagyváradi székesegyházban vasárnap 11 órakor hálaadó szentmisével ünneplik Szent László király szentté avatásának 825. évfordulóját. A szentmise után körmenetet tartanak Szent László ereklyéjével. Böcskei László nagyváradi megyés püspök meghívására, az eseményen részt vesz Spányi Antal székesfehérvári püspök is.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk