2017.05.14. - A nagyváradi székesegyházban vasárnap délelőtt hálaadó szentmisével ünnepelték Szent László király szentté avatásának 825. évfordulóját. A szentmise után körmenetet tartottak Szent László ereklyéjével. Böcskei László nagyváradi megyés püspök meghívására, az eseményen részt vett Spányi Antal székesfehérvári püspök is.
Fényképeket készítette Lakata Pál
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk