Ünnepi szentmise Nagyváradon Szent László király szentté avatásának 825. évfordulója alkalmából - beszámoló

2017. 05. 14. | | 2017. 05. 15.

 

 

2017.05.14. - A nagyváradi székesegyházban vasárnap délelőtt hálaadó szentmisével ünnepelték Szent László király szentté avatásának 825. évfordulóját. A szentmise után körmenetet tartottak Szent László ereklyéjével. Böcskei László nagyváradi megyés püspök meghívására, az eseményen részt vett Spányi Antal székesfehérvári püspök is.

Fényképeket készítette Lakata Pál

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk