Ünnepi állománygyűlés parancsnoki beosztás átadás-átvétele alkalmából
2016.02.29-én, hétfőn 10 órakor az MH Összhaderőnemi Parancsnokság parancsnoki beosztás átadás-átvétele alkalmából ünnepi állománygyűlést tart. Fucsku Sándor vezérőrnagy parancsnok meghívására az eseményen részt vesz, Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk