Újévi koncert és díszünnepség Móron
2024.01.11. – Újévi koncerttel és díszünnepséggel emlékeznek meg arról, hogy Mór települését 40 éve nyilvánították várossá, január 11-én csütörtökön, 18 órai kezdettel a Wekerle Sándor Szabadidőközpontban. Köszöntőt mond Gulyás Gergely miniszterelnökséget vezető miniszter, Törő Gábor országgyűlési képviselő, Schmidt Ferenc nyugalmazott polgármester, Fenyves Péter polgármester. Az eseményen részt vesz Spányi Antal megyés püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk