Új távlatok a tárlatvezetésben az iBeacon technológia alapjain - sajtótájékoztató

2015. 06. 18. | | 2015. 06. 17.

 


 
2015. június 18-án 10.00, Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum (8000 Székesfehérvár, Városház tér 4.) Szeretettel várjuk az első magyarországi iBeacon technológián alapuló tesztrendszer sajtónyilvános bemutatójára.

Az EnITLab Kft. és a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum három éve tartó együttműködésének eredményeként egy különleges tárlatvezetés keretében bemutatjuk az ország első iBeacon technológián alapuló beltéri lokalizációs rendszerét.

A megjelenteket Spányi Antal székesfehérvári megyés püspök köszönti, a technológiát Cseri András, az EnITLab Kft. ügyvezetője ismerteti, a múzeumi és turisztikai felhasználási lehetőségekről Smohay András múzeumigazgató számol be.

A sajtónyilvános bemutatón a technológiai további fejlesztési irányairól is kapnak információt. A bemutató idején lehetőséget biztosítunk személyes konzultációra a technológia fejlesztőivel.

A beltéri lokalizációs rendszer forradalmasítsa az emberek kulturális, sportolási és vásárlási szokásait.  Segítségével elérhetővé válnak interaktív, személyre szabott és kontextus függő mobil alkalmazások, amelyek nagyban javítják a vásárlói, látogatói élményeket.

Az új navigációs technológia előnyeire épülő megoldások segítik a látogatói, vásárlói szokások jobb megértését, hatékonyabb és kiszámíthatóbb reklámkampányok és törzsvásárlói rendszerek futtatását.

Megjelenésére feltétlen számítunk!

Letöltés:  1506meghivo_sajtotajekoztato.pdf (0.9 MB)

Bertáné Pintér Katalin
sajtóreferens
30-641-6252
bertane@szfvar.katolikus.hu


© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk