2015. június 18-án 10.00, Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum (8000 Székesfehérvár, Városház tér 4.) Szeretettel várjuk az első magyarországi iBeacon technológián alapuló tesztrendszer sajtónyilvános bemutatójára.
Az EnITLab Kft. és a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum három éve tartó együttműködésének eredményeként egy különleges tárlatvezetés keretében bemutatjuk az ország első iBeacon technológián alapuló beltéri lokalizációs rendszerét.
A megjelenteket Spányi Antal székesfehérvári megyés püspök köszönti, a technológiát Cseri András, az EnITLab Kft. ügyvezetője ismerteti, a múzeumi és turisztikai felhasználási lehetőségekről Smohay András múzeumigazgató számol be.
A sajtónyilvános bemutatón a technológiai további fejlesztési irányairól is kapnak információt. A bemutató idején lehetőséget biztosítunk személyes konzultációra a technológia fejlesztőivel.
A beltéri lokalizációs rendszer forradalmasítsa az emberek kulturális, sportolási és vásárlási szokásait. Segítségével elérhetővé válnak interaktív, személyre szabott és kontextus függő mobil alkalmazások, amelyek nagyban javítják a vásárlói, látogatói élményeket.
Az új navigációs technológia előnyeire épülő megoldások segítik a látogatói, vásárlói szokások jobb megértését, hatékonyabb és kiszámíthatóbb reklámkampányok és törzsvásárlói rendszerek futtatását.
Megjelenésére feltétlen számítunk!
Letöltés:
1506meghivo_sajtotajekoztato.pdf (0.9 MB)
Bertáné Pintér Katalin
sajtóreferens
30-641-6252
bertane@szfvar.katolikus.hu
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk