2022.06.04. - Idén is hívjuk a Kárpát-medencei egyházközségeket és gyülekezeteket, hogy minél több helyszínen emlékezzünk meg imával és harangozással a trianoni békediktátum évfordulójáról.
Bízunk benne, hogy idén is sokan csatlakoznak kezdeményezésünkhöz, akik hitünk és nemzeti összetartozásunk erősítését fontosnak tartják. A harangozásban résztvevők visszajelzését honlapunkon várjuk ITT.
Plakát:
plakat_trianon_2022.pdf (516 kB)
A KÉSZ elnöksége
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk