Templombúcsú Isztiméren - beszámoló

2017. 07. 30. | | 2017. 07. 30.

 

 

 

2017. július 30-án Spányi Antal megyés püspök Isztiméren mutatott be szentmisét a templom búcsúja alkalmából, melynek védőszentje Szent Anna. A főpásztort  Mórocz Tamás helyettes esperes, plébános úr, Orbán Tibor Nesztor polgármester úr, Szumzer László világi elnök és Fiedler Albertné az Isztiméri Német Nemzetiségi Önkormányzat elnöke hívta meg. Püspök úr a szentmise elején megáldotta a felújított orgonát, a szentmise után pedig a felújított kőkeresztet. A szentmisén közreműködött az Isztiméri Német Nemzetiségi Edelweiss kórus.

Ugrits Tamás

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk