2015.08.05. Az emléktorna első napján, szeptember 5-én, szombaton 18 órakor az ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok előtt a Nagy Benedek szobrászművész által tervezett ifj. Ocskay Gábor szobor avatására kerül sor. Az ünnepség keretében az alkotást Spányi Antal megyés püspök áldja meg.
A szeptember 5-én, 6-án tartandó 7. Ifj. Ocskay Gábor Emléktornán a Fehérvár AV19 mellett az HDD Telemach Olimpija, a Moser Medical Graz 99ers és a HK 36 HANT Skalica csapatai vesznek részt. Az elmúlt években már bevált módon a torna első napjának végéig tart az árverés a Böjte Csaba atya által fenntartott székesfehérvári Szent Imre Iskolaház javára, amelyet a Székesfehérvári Egyházmegye is támogat.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk