Szeretetvendégség Dunaújvárosban
2023.12.19. - Idén is Karácsonyi Szeretetvendégségre hívják Dunaújváros és térsége rászorulóit, december 19-én, kedden 15.00 órától a Dózsa György térre, 1000 adag helyben fogyasztható melegétellel, becsomagolt, elvihető egytálétellel, forró teával és gyümölccsel. Az eseményen Spányi Antal megyéspüspök, a Katolikus Karitász elnöke, Dr. Mészáros Lajos a térség országgyűlési képviselője és Dr. Molnár Krisztián, a Fejér Vármegyei Közgyűlés elnöke mondja el ünnepi gondolatait. A jótékonysági akció a JUVE, a Fejér Vármegyei Önkormányzat, valamint Fejér 04. Választókerületi szervezet szervezésében valósul meg.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk