Szent György napi ünnepség a fejér megyei kórházban - beszámoló

2015. 04. 24. | | 2015. 04. 24.

 



2015. április 24-én, (péntek) 13 órakor a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Romhányi Auditóriumában rendezett Szent György napi ünnepségen és az új kórházi részleg átadásán vett részt Spányi Antal megyés püspök.

A Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház Romhányi Auditóriumában rendezték meg a hagyományos Szent György napi ünnepséget, amely után átadásra került az intézmény új kórházi részlege. A manuális szakmák kiszolgálására és az új intenzív terápia bővítésére a tömbösítés részeként - a kórház diagnosztika „D” tömbjét kiegészítő - új 3 szintes „DT” épület készült el, benne 10 műtőegységgel, 15 ágyas intenzív részleggel, 30 ágyas sebészeti, szeptikus osztállyal, központi sterilizálóval, kiszolgáló funkciókkal. Dr. Csernavölgyi István főigazgató meghívására az ünnepségen részt vett Spányi Antal megyés püspök.

Fényképeket készítette Ugrits Tamás és Simon Erika

 

Képtár

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk