Szent Erzsébet napi országos Karitász program

2016. 11. 19. | 2016. 11. 10.



2016. november 21-én, hétfőn 18 órakor a Duna Palota Színháztermében a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia a Szent Erzsébet rózsája-díj átadása alkalmából jótékonysági rendezvényt szervez. Árpád-házi Szent Erzsébet emléknapjához kötődően az elismerést dr. Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek adja át. Az ünnepségen részt vesz Spányi Antal püspök.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk