2016. november 21-én, hétfőn 18 órakor a Duna Palota Színháztermében a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia a Szent Erzsébet rózsája-díj átadása alkalmából jótékonysági rendezvényt szervez. Árpád-házi Szent Erzsébet emléknapjához kötődően az elismerést dr. Erdő Péter bíboros, prímás, esztergom-budapesti érsek adja át. Az ünnepségen részt vesz Spányi Antal püspök.
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk