Szent Erzsébet kiállítás Székesfehérváron

2016. 07. 07. | 2016. 06. 01.

 

 

2016. július 7-én, csütörtökön 16.30-kor a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban Spányi Antal megyés püspök nyitja meg dr. Varsányi Katalin „Beragyogta a világot...” című Árpád-házi Szent Erzsébet kegyhelyekről szóló fotókiállítását.

Kép forrása: magyarikon.hu

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk