2016. július 7-én, csütörtökön 16.30-kor a Szent István Hitoktatási és Művelődési Házban Spányi Antal megyés püspök nyitja meg dr. Varsányi Katalin „Beragyogta a világot...” című Árpád-házi Szent Erzsébet kegyhelyekről szóló fotókiállítását.
Kép forrása: magyarikon.hu
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk