Szent Ágota Nap Sárszentágotán
2022.05.07. - A Szent Ágota Plébánia, Sárszentágota Község Önkormányzata, valamint a Magyar Rákellenes Liga Sárszentágotai Alapszervezete felkérésére az emlőbetegek védőszentje, Szent Ágota tiszteletére szentmisét mond 14 órakor Spányi Antal megyés püspök a sárszentágotai templomban és zarándokhelyen.
Korábbi évek beszámolói:
© Székesfehérvári Egyházmegye
Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail
Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk