Széchenyista öregdiákok találkozója Budapesten

2015. 04. 24. | 2015. 04. 14.

 




A budapesti Széchenyi István Főgimnázium ugyan megszűnt, de emlékét és nemes hagyományait az öregdiákok ma is ápolják, és rendszeresen megemlékeznek az első igazgatóról, Gaal Mózesről is.

 

© Székesfehérvári Egyházmegye

Impresszum | Püspökség Hivatal e-mail | Honlapreferens e-mail

Híreink | Média | Adattár | Gyűjteményeink | Történelmünk